Jarosław (nie) do poznania. Przewodnik dla dzieci… i nie tylko

  

  


XVII-wieczne miasto w okresie swojej największej świetności… Wielkie jarmarki… Miejsce spotkań i zetknięcia się kultur Wschodu i Zachodu… Gwar, zakrojony na szeroką skalę handel, rozwój… Co pozostało po tamtym czasie? Wyrusz na spacer, by odkryć Jarosław na nowo…

 
Jarosław (nie) do poznania to przewodnik, który służyć ma przede wszystkim jako pomoc przy samodzielnym zwiedzaniu miasta; to pomysł na spędzenie wolnego czasu z rodziną lub z przyjaciółmi przy poznawaniu przeszłości miejsca, które pozostawało do tej pory nieodkryte lub może zostać odkryte na nowo; to propozycja spaceru, który można zaplanować na swój własny, indywidualny sposób, zdecydować, co jest w nim cenne i ciekawe; to możliwość stworzenia pamiętnika z podróży, zapisania własnych wrażeń, odczuć, wklejenia biletu, czy pocztówki, rozwijania swojej kreatywności w artystycznym tworzeniu i zdobywaniu wiedzy.
 

  

 

Przewodnik prócz możliwości wykorzystania go przy indywidualnym zwiedzaniu, stanowi narzędzie edukacyjne zarówno dla pracowników Muzeum, prowadzących zajęcia dla dzieci, jak i dla nauczycieli, którzy będą mogli posłużyć się nim w swojej pracy.

Przewodnika „Jarosław (nie) do poznania” w papierowej (tradycyjnej) można nabyć w dobrych księgarniach. Bezpłatną wersję elektroniczną przewodnika można pobrać tutaj.

 

 

Jaroslaw_nie_do_poznania_okladka
MM_Przewodnik_01
MM_Przewodnik_02
MM_Przewodnik_03
MM_Przewodnik_04
MM_Przewodnik_05
MM_Przewodnik_06
MM_Przewodnik_07
MM_Przewodnik_08
MM_Przewodnik_09
MM_Przewodnik_10
MM_Przewodnik_11
MM_Przewodnik_12
MM_Przewodnik_13
MM_Przewodnik_14
MM_Przewodnik_15
MM_Przewodnik_16
MM_Przewodnik_17
MM_Przewodnik_18
MM_Przewodnik_19
MM_Przewodnik_20
MM_Przewodnik_21
MM_Przewodnik_22
MM_Przewodnik_23
MM_Przewodnik_24
MM_Przewodnik_25
MM_Przewodnik_26
MM_Przewodnik_27
MM_Przewodnik_28
MM_Przewodnik_29
MM_Przewodnik_3
MM_Przewodnik_30
MM_Przewodnik_31
MM_Przewodnik_32
MM_Przewodnik_33
MM_Przewodnik_34
MM_Przewodnik_35
MM_Przewodnik_36
MM_Przewodnik_37
MM_Przewodnik_38
MM_Przewodnik_39
MM_Przewodnik_40
MM_Przewodnik_41
MM_Przewodnik_42
MM_Przewodnik_43
MM_Przewodnik_44
MM_Przewodnik_45
 

 

 

Publikacja powstała w ramach projektu „Jarosław (nie) do poznania”, dofinansowanego z budżetu Województwa Podkarpackiego.

 

Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites - Bets.Zone - UK Gambling Websites Use our complete list of trusted and reputable operators to see at a glance the best casino, poker, sport and bingo bonuses available online.